Kępki rzęs – idealne na wesele!

Bez względu na to, czy wybieramy się na wesele w charakterze panny młodej czy gościa, musimy wyglądać i prezentować się pięknie i odświętnie. Takie samo powinno być nasze spojrzenie – lekko tajemnicze, magiczne, ale nadal naturalnie wyglądające. Idealne do tego mogą być rzęsy w kępkach, dzięki którym można stworzyć ciekawą i wyróżniającą się stylizację.

Wesele to okazja, która wymaga od nas nie tylko pięknego stroju, a więc zmysłowej sukienki, ale również magnetyzującego spojrzenia. Będziemy przecież uwiecznione na setkach zdjęć z tego dnia oraz wieczoru. Warto wyjść na nich jak najbardziej korzystnie!

Okazuje się, że idealną stylizację oczu możemy wykonać za pomocą sztucznych rzęs w kępkach – a więc dzięki aplikacji u stylistki. Dlaczego to właśnie kępki podbijają tyle kobiecych serc?

O tym w dzisiejszym artykule!

Kępki rzęs – naturalność i efekt WOW

Nie da się ukryć, że to właśnie rzęsy w kępkach pozwalają stworzyć wymarzone spojrzenie, jednocześnie pozostając bardzo naturalnymi w wyglądzie. W porównaniu z innymi rodzajami sztucznych rzęs, kępki nie są przesadzone w żadną stronę.

Podczas kiedy rzęsy na pasku mają tendencję do odklejania się i odkształcania, a poza tym przyjmują różne – czasem niezbyt korzystne – konfiguracje, których nie da się zmienić – kępki zawsze dają radę się ułożyć w taki sposób, w jaki tego chcemy.

Z drugiej strony istnieją jeszcze metody klasyczne aplikowania sztucznych włosków – 1 do 1 oraz 2 do 1. Nigdy jednak nie przyniosą one tak dużego zagęszczenia jak kępki. Wystarczy wyobrazić sobie jedną rzęsę sztuczną doklejoną do jednej naturalnej oraz kępkę składającą się z kilku rzęs sztucznych doklejoną do jednej rzęsy naturalnej.

Z węzełkiem czy bez?

Ta kwestia zależy już od nas samych (jeśli to my przeprowadzamy zabieg doczepiania) lub od naszej stylistki rzęs. Kiedy jest początkująca – na pewno wybierze kępki z węzełkiem. Łatwiej jej bowiem będzie je dokleić z uwagi na większą powierzchnię dla kleju. Kiedy natomiast ma już pewną wprawę oraz doświadczenie w tego rodzaju aplikacjach – pewnie zdecyduje o kępkach bez węzełków. Są one bardziej naturalne.

 

Bogaty asortyment kępek rzęs znajdziesz na https://www.amazinglashes.pl/rzesy-kepki